To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


IV Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Drużyn Młodzieżowych OSP
Wprowadzenie: Jerzy St. Kozik   
31.08.2009.
W sobotę 29 sierpnia br. w Wężerowie (gm. Słomniki), zorganizowane zostały po raz czwarty Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Drużyn Młodzieżowych OSP Powiatu Krakowskiego. W zawodach uczestniczyło 17 drużyn chłopców oraz 9 drużyn dziewcząt z poszczególnych gmin Powiatu Krakowskiego. Naszą Gminę reprezentowały: MDP dziewcząt  OSP Goszcza oraz MDP chłopców OSP Goszyce, która zwyciężyła w tegorocznych Zawodach Sportowo - Pożarniczych MDP OSP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.

Na zawodach w Wężerowie MDP dziewcząt z Goszczy wystąpiła w składzie : Kamila Dudkiewicz, Katarzyna Dudkiewicz, Klaudia Szafrańska, Paulina Kurbiel, Agnieszka Dobrowlańska, Monika Bełzowska, Justyna Drożniak. Opiekunem drużyny z Goszczy był druh Łukasz Dutkiewicz - Naczelnik OSP Goszcza, Z kolei w  MDP chłopców OSP Goszyce wystąpili : Marcin Kaczmarczyk, Kamil Kaczmarczyk, Wojciech Kaczmarczyk, Piotr Sieńko, Tomasz Sieńko, Artur Gąsiorek, Kamil Chmiel, Jakub Morański i Adrian Żak. Opiekę nad młodymi strażakami z Goszyc sprawował druh Piotr Kopeć - Naczelnik OSP Goszyce. Podczas zawodów w Wężerowie obecni byli również Wójt naszej Gminy a zarazem Prezes Zarządu Gminnego OSP pan Marek Jamborski oraz radny, pan Augustyn Kaczmarczyk. Rozegrane w bardzo trydnych warunkach pogodowych, przy stale padającym deszczu zawody zakończyły się zwycięztwem MDP OSP Wołowice (gm. Czernichów), tak w kategorii chłopców jak i dziewcząt. Nasi reprezentanci uplasowali się w srodku stawki uczestniczących w zawodach ekip. Pamiątkowe puchary i nagrody finansowe zwycięzcom zawodów w Wężerowie wręczali Starosta Powiatu Krakowskiego pan Józef Krzyworzeka, Komendant Miejski PSP w Krakowie brygadier Ryszard Gaczoł oraz Prezes Zarządu Powiatowego Związku OSP druh Leszek Zięba.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »