To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


Dotacja do wymiany kotłów.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
02.03.2018.

Przypominamy mieszkańcom, którzy aktualnie użytkują stare nie ekologiczne kotły opalane paliwami stałymi np. węglem lub drewnem, iż w naszej gminie nadal istnieje możliwość uzyskania dotacji na nowe kotły gazowe lub opalane biomasą oraz modernizację instalacji centralnego ogrzewania.

Ww. wsparcie jest możliwe w związku z faktem pozyskania przez tut. gminę, dodatkowej kwoty dofinansowania dla projektu: „Poprawa efektywności energetycznej poprzez modyfikację systemów ogrzewania, wymianę pieców starego typu na terenie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca” realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (Działania 4.4. Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza). Deklaracje uczestnictwa w ww. programie, przyjmowane są na dzienniku podawczym tut. urzędu gminy.

Informujemy, iż warunkiem uczestnictwa w programie jest odpowiedni stopień termomodernizacji budynku w którym ma być zamontowany nowy kocioł lub plan przeprowadzenia termomodernizacji w okresie nie dłuższym niż rok od daty podpisania umowy na dofinansowanie.

W sprawie szczegółowych informacji, zainteresowanych prosimy o kontakt z Ekodoradcą w siedzibie tut. urzędu gminy pok. 25 (II piętro) oraz pod numerem telefonu 12 387-22-62 lub za pośrednictwem strony internetowej www.wymienpiec.info

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »