To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


Wójt naszej Gminy - Najpopularniejszym Wójtem Małopolski.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
12.11.2014.

W piątek 7 listopada 2014 r. w Teatrze im Juliusza Słowackiego w Krakowie odbył się piętnasty już finał Plebiscytu na Najpopularniejszego Wójta Małopolski organizowanego przez „Gazetę Krakowską” oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Był to równocześnie piąty finał Plebiscytu na Najpopularniejszego Burmistrza Małopolski. W tegorocznym Plebiscycie swoje głosy, decydujące o wyborze najpopularniejszych samorządowców Małopolski oddało ponad 43 tysiące czytelników „Gazety Krakowskiej”.
Z wielką przyjemnością możemy Państwa poinformować, że podobnie jak miało to miejsce w latach ubiegłych, Najpopularniejszym Wójtem Małopolski wybrany został Wójt naszej gminy pan Marek Jamborski.

Obok pana Marka Jamborskiego symbolicznym „Witosowym Kapeluszem” uhonorowano także dziewięciu innych Wójtów małopolskich gmin. Laureatom XV Plebiscytu na Najpopularniejszego Wójta Małopolski okolicznościowe dyplomy wraz ze wspomnianym już „Witosowym Kapeluszem” wręczyli: Przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski pan Kazimierz Barczyk oraz Redaktor Naczelny „Gazety Krakowskiej” pan Wojciech Harpula.

Po otrzymaniu tego szczególnego wyróżnienia pan Marek Jamborski - Wójt naszej gminy powiedział m.in.: „… Funkcja Wójta jest nieustanną, często niełatwą służbą, której celem jest praca na rzecz rozwoju gminy i dobra jej Mieszkańców. Aby jej podołać i pełnić ją z satysfakcją niezbędny jest systematyczny kontakt z Mieszkańcami, stałe wsłuchiwanie się w Ich opinie i oczekiwania, tak aby stały się one podstawą podejmowanych działań, których celem jest rozwiązywanie najważniejszych dla Mieszkańców problemów”. W dalszej części swej wypowiedzi pan Wójt podkreślił, iż : „Dzisiejsze wyróżnienie to sukces, którego osiągnięcie stało się możliwe w dużej mierze dzięki harmonijnej współpracy z Radą Gminy i jej Przewodniczącą panią Małgorzatą Doniec, dzięki wielkiemu zaangażowaniu Sołtysów oraz pracowników Urzędu Gminy. Jednakże szczególną rolę w sukcesach naszej gminy odgrywa zaangażowanie w rozwiązywanie jej problemów jakże licznej grupy Mieszkańców, będące niejednokrotnie najważniejszą inspiracją dla podejmowanych przeze mnie działań ”.

Gratulując panu Wójtowi tego jakże prestiżowego sukcesu, przypomnijmy, że pan Marek Jamborski Laureatem Plebiscytu na Najpopularniejszego Wójta Małopolski został wybrany przez czytelników „Gazety Krakowskiej” już po raz trzynasty.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »