To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


Dzień Dziecka w Kocmyrzowie.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
07.06.2011.

W niedzielę 5 czerwca br. Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie - Luborzycy przygotowało na parkingu obok Urzędu specjalny festyn dla najmłodszych i „trochę” starszych Mieszkańców naszej Gminy z okazji „Dnia Dziecka”. Wszystkich, którzy przybyli na ten festyn z humorem powitała jego konferansjerka pani Mariola Wacławik na co dzień nauczycielka SP w Goszycach.

Następnie na specjalnie na tą okazję przygotowanej scenie krótkie programy artystyczne zaprezentowali uczniowie szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Mogliśmy więc obejrzeć występy dzieci ze szkół w Kocmyrzowie, Łuczycach, Karniowie, Goszczy, Łososkowicach, Maciejowicach, Pietrzejowicach, Prusach, Goszycach, Luborzycy oraz z przedszkola w Dojazdowie. Tuż po godzinie siedemnastej na scenie pojawili się artyści z krakowskiej grupy teatralnej „ART-RE”, którzy zaprezentowali publiczności spektakl pt. „Legenda o Smoku Wawelskim”. Aktorzy swój występ wzbogacili o różne zabawy, w których uczestniczyły dzieci obecne na festynie.
Organizatorzy zadbali także o szereg dodatkowych atrakcji dla jego uczestników. Były więc konkursy z nagrodami w tym m.in. konkurs wiedzy o smoku wawelskim, konkurs na najlepszą „mumię”, konkursy jedzenia jabłek i ciastek oraz picia oranżady przez smoczki na czas.
Dzieci mogły także pobawić się na specjalnie tego dnia przywiezionych do Kocmyrzowa dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinie.
Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie - Luborzycy pragnie w tym miejscu serdecznie podziękować strażakom z OSP Karniów za pomoc przy organizacji i zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom imprezy, oraz panu Witoldowi Sańce za ufundowanie poczęstunku dla „młodych artystów”, którzy wystąpili na scenie w Kocmyrzowie. Specjalnie podziękowania Centrum Kultury kieruje na ręce pana dyrektora Marka Bielaka i nauczycieli SP w Kocmyrzowie za okazaną pomoc i życzliwość oraz panu Andrzejowi Szwajcy – Komendantowi Gminnemu OSP , a także wspaniałej prowadzącej cały festyn – pani Marioli Wacławik.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »