To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


Festiwale "Talenty Małopolski 2011" i "Wygraj Sukces"
Wprowadzenie: Centrum Kultury i Promocji   
30.03.2011.

28 marca br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach odbył się Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2011”. Organizatorzy eliminacji powiatowych Festiwalu to: Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie i Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach. W kategorii muzycznej naszą gminę reprezentowała dobrze przygotowana „ekipa” wokalistek działających przy Centrum Kultury i Promocji. Do Finału Wojewódzkiego spośród 89 wokalistek, wokalistów i zespołów Jury zakwalifikowało 13 wykonawców min. Karolinę Gorzkowską , która zaprezentowała piosenkę „Kto się na tangu dziś zna”. Jej siostra Wiktoria otrzymała wyróżnienie wykonując piosenkę „Rudy rydz”.

Dzień później (również w Mogilanach) Karolina wzięła udział w eliminacjach wstępnych Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Festiwal ten odbywa się już po raz 16 a Karolina bierze w nim udział pierwszy raz. Spośród 31 wykonawców Komisja do Eliminacji Regionalnych zakwalifikowała 13 uzdolnionych młodych artystów. Wśród nich znalazła się również (nasza) Karolina. Serdecznie gratulujemy!!!
Organizatorami Konkursu „Wygraj Sukces” są Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio „Pro-Media” w Tarnobrzegu.
Z ramienia Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy wokalistkom na Festiwalach towarzyszyła Pani Dyrektor CKiP – Aneta Jungiewicz wraz z instruktorem przygotowującym solistki do występów.

Fragment występu Karoliny podczas koncertu „Perły Powiatu Krakowskiego” można zobaczyć na stronie www.portal20.pct.net.pl. Można tam też oddać na Karolinę swój głos.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »