"Dni Dobrych Nawyków" w województwie małopolskim
Wprowadzenie: Jolanta Krupińska   
16.06.2010.

17 i 18 czerwca na terenie województwa małopolskiego odbywać się będzie akcja "Dni Dobrych Nawyków" - bezpłatne konsultacje gastrologiczne.

W ciągu "Dni Dobrych Nawyków" mieszkańcy województwa małopolskiego będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji gastrologicznych.

Podczas "Dni Dobrych Nawyków" pacjenci będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistą i uzyskania odpowiedzi na swoje pytania. Uczestnicy spotkań otrzymają bezpłatne materiały edukacyjno-informacyjne, pokazujące, jak walczyć ze złymi nawykami i na co dzień troszczyć się o zdrowie.

Na bezpłatne konsultacje w ramach "Dni Dobrych Nawyków" zapraszamy:

- 17 czerwca do Centrum Medycznego Gastro-Medical, Dojazdów 275

Zapisy bezpośrednio w przychodni lub pod numerem telefonu 012 6472028

- 18 czerwca do Centrum Medycznego Gastro-Medical, Dojazdów 275

Zapisy bezpośrednio w przychodni lub pod numerem telefonu 012 6472028

Cykliczne spotkania z lekarzami kardiologami, urologami, gastrologami i alergologami organizowane są w ramach programu edukacyjnego "Zentiva - zmieniamy przyzwyczajenia" od początku 2009 roku we wszystkich regionach kraju. Celem akcji jest ułatwienie pacjentom dostępu do lekarzy specjalistów. W 2009 roku z porad lekarskich udzielanych w czasie "Dni Dobrych Nawyków" skorzystało 21 000 pacjentów.

Program "Zentiva - zmieniamy przyzwyczajenia" otrzymał w 2009 roku nagrodę Magellan Award w kategorii Corporate/Organizational Communication i znalazł się wśród 50 najlepszych kampanii PR z całego świata.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej programu www.zmieniamyprzyzwyczajenia.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »