To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


"Jasełka" w Łososkowicach
Wprowadzenie: Jerzy St. Kozik   
18.12.2009.

Dnia 17 grudnia br. w Szkole Podstawowej w Łososkowicach odbyło się tradycyjne już w naszej Gminie spotkanie opłatkowe dyrektorów szkół i placówek oświatowych działających na terenie Gminy Kocmyrzów - Luborzyca.

Obok wspomnianych dyrektorów szkół i przedszkola samorządowego uczestniczyli w nim również zaproszeni goście : pan Marek Jamborski - Wójt Gminy, pani Malgorzata Doniec - Przewodnicząca Rady Gminy, ksiądz Wawrzyniec Gut - proboszcz parafii w Biórkowie Wielkim, pani Grażyna Piwko - Dyrektor Wydziału Analiz Małopolskiego Kuratorium Oswiaty,pan Marcin Janeczek - Wizytator Kuratorium Oswiaty oraz pani Elżbieta Dudowicz - Kierownik Gminnego Zespołu Oswiaty. Wszystkich przybyłych do Łososkowic gości powitała pani Aleksandra Kurowska - Dyrektor Szkoły w Łososkowicach. Po jej krótkim wystąpieniu, uczniowie łososkowickiej szkoły zaprezentowali przygotowaną przez nich, pod kierunkiem nauczycieli inscenizację "Jasełek Bożonarodzeniowych". Przedstawienie to nagrodzone zostało przez obecnych na sali gorącymi i długotrwałymi oklaskami. Serdeczne podziękowania za wspaniale wykonane przedstawienie "Jasełek" przekazał zarówno ich wykonawcą jak i ich opiekunom pan Marek Jamborski. Pan Wójt w swoim wystąpieniu złozył obecnym w Łososkowicach dyrektorom naszych gminnych placówek oświatowych życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2010 roku. Po wystąpieniu Pana Wójta równie serdeczne życzenia świąteczne złozyli pani Dyrektor Grażyna Piwko, pan wisytator Marcin Janeczek oraz ksiądz proboszcz Wawrzyniec Gut.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »