To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


Opłatek u Emerytów
Wprowadzenie: Jerzy St. Kozik   
18.12.2009.

W zgodzie z długoletnią tradycją Zarząd Koła nr 4 Związku Emerytów i Rencistów Gminy Kocmyrzów - Luborzyca przygotował dla swoich członków uroczyste "Spotkanie Wigilijne", które odbyło się w budynku wielofunkcyjnym w Baranówce, we czwartek 10 grudnia br.

W "Spotkaniu Wigilijnym" w Baranówce uczestniczyli także zaproszeni goście. Byli pośród nich: pan Marek Jamborski - Wójt naszej Gminy, pani Małgorzata Doniec - Przewodnicząca Rady Gminy, proboszcz parafii w Luborzycy - ks. Władysław Ulmaniec, przedstawiciele Zarządu OSP Gminy Kocmyrzów - Luborzyca w osobach pana Andrzeja Szwajcy - Komendanta Gminnego OSP oraz jego Zastępcy pana Henryka Dutkiewicza, radna naszej Gminy pani Dorota Adamczyk, Przewodnicząca Zarządu Rejonowego ZE i R w Krakowie - Nowej Hucie pani Leokadia Pawlus, Dyrektor CK i P w Kocmyrzowie - Luborzycy - pani Aneta Jungiewicz, Kierownik GOPS Kocmyrzów - Luborzyca pani Elżbieta Turek, Dyrektor BSR Kocmyrzów - pani Sabina Sitko, Skarbnik Gminy - pani Halina Markiewicz. Spotkanie w Baranówce uświetnił koncert kolęd w wykonaniu zespołu wokalnego "Emerytki", działającego przy Kole nr 4 oraz przedstawienie "Bożonarodzeniowych Jasełek", które wyjątkowo licznie przybyłym na to spotkanie członkom naszego gminnego Koła, zaprezentował zespół teatralny Rodziny bł. A.Kolpinga z Luborzycy. 

Zarząd Koła nr 4 ZE i R Gminy Kocmyrzów - Luborzyca pragnie w tym miejscu przekazać serdeczne podziękowania oraz złożyć życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bozego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim Członkom Koła oraz przybyłym na spotkanie Gościom a także sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji spotkania w Baranówce. Szczególnie gorące życzenia Zarząd pragnie złozyć szczególnie: panom Tadeuszowi i Stanisławowi Filipkom, państwu Renacie i Arturowi Chromniak, państwu Joannie i Markowi Żurek, państwu Agnieszce i Jóżefowi Hepko, panu Henrykowi Dutkiewiczowi, panu Zbigniewowi Bogalowi, panu Wiesławowi Struzikowi oraz panu Wacławowi Derusowi.  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »