To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


"Dzień Seniora" w Baranówce
Wprowadzenie: Jerzy St. Kozik   
16.10.2009.
W środę 14 października br. w budynku wielofunkcyjnym w Baranówce, Zarząd Koła nr. 4 Związku Emerytów i Rencistów Gminy Kocmyrzów - Luborzyca zorganizował tradycyjne już spotkanie członków swojego Związku z okazji "Dnia Seniora". Obok licznej grupy emerytów i rencistów, mieszkańców naszej Gminy wzięli w nim także udział zaproszeni na to spotkanie goście. 

Byli wśród nich : pan Marek Jamborski - Wójt Gminy, pani Małgorzata Doniec - Przewodnicząca Rady Gminy, pani Krystyna Adamska - radna naszej Gminy, pani Maria Szopa - Honorowa Przewodnicząca Koła nr. 4 a równocześnie przedstawicielka Zarządu Rejonowego PZE i R w Krakowie - Nowej Hucie, pani Aneta Jungiewicz - Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie - Luborzycy, pani Sabina Sitko - Dyrektor BSR o. Kocmyrzów, pan Tadeusz Filipek - Firma "EKLER" Baranówka oraz przedstawicielki Gminnego Osrodka Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie - Luborzycy. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego występu pani Marii Szopy, która zaorezentowała obecnym na sali jeden ze swoich licznych wierszy. Następnie głos zabrała pani Grażyna Bebak obecna Przewodnicząca Koła nr. 4 , która uroczyście powitała wszystkich obecnych na "Dniu Seniora" w Baranówce. Z kolei głos zabrał pan Marek Jamborski, który wszystkim członkom Koła złożył serdeczne życzenia z okazji "Dnia Seniora" wręczając przy tym symboliczną wiązankę kwiatów jego Przewodniczącej pani Grażynie Bebak. Szczególnie gorące życzenia i podziękowanie za wiele lat działalności społecznej na rzecz emerytów i rencistów naszej Gminy pan Wójt skierował do pani Marii Szopy, której także wręczył symboliczny bukiet kwiatów jako symbol wdzięczności i uznania. Podobnie jak podczas wielu wcześniejszych organizowanych spotkań dla naszych Emerytów i Rencistów także i na tegorocznym "Dniu Seniora" wielką był występ zespołu wokalnego "Emerytki", który śpiewanymi przez siebie piosenki "oczarował" wszystkich obecnych na spotkaniu w Baranówce.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »