"Weź sprawy w swoje ręce..." - komunikat o projekcie realizowanym na rzecz osób głuchoniewidomych
Wprowadzenie: Iwona Nowak   
10.08.2009.

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym zaprasza wszystkie osoby z jednoczesnym uszkodzeniem wzroku i słuchu do wzięcia udziału w projekcie realizowanym pod hasłem: "Weź sprawy w swoje ręce...".

 

Każdy jego beneficjent będzie mógł skorzystać ze wsparcia psychologów,rehabilitantów, okulistów, protetyków słuchu, doradców zawodowych iprawnych oraz specjalistów do spraw sprzętu.Udział w projekcie jest bezpłatny, a spotkania odbywają się w okolicy miejsca zamieszkania osoby głuchoniewidomej. Część osób zostanie nieodpłatnie zaopatrzona w sprzęt rehabilitacyjny, wszyscy wezmą zaś udział w konkursie z cennymi nagrodami rzeczowymi.

Więcej informacji znaleźć  można na stronie www.tpg.org.pl  Zgłoszenia w naszym regionie przyjmuje Katarzyna Ptasznik. Można się z nią skontaktować pod numerem tel./fax: 081 533 24 22 oraz adresem e-mail: pokl_lublin@tpg.org.pl

Projekt realizowany w partnerstwie z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Projekt jest również współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się tutaj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »