To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga by zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje si pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


III Bieg Pocztyliona
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
30.08.2018.

ZAPRASZAMY W DNIU 8 WRZENIA 2018 r. do udziau w biegu POCZTYLIONA na terenie Naszej Gminy (mona rowerowo towarzyszy biegaczom) ok. godz. 12:30 wczamy si na drodze 776 na granicy Gminy Koniusza z Gmin Kocmyrzw-Luborzyca. Gwne uroczystoci ok.12:50 zoenie kwiatw pod pomnikiem polegych za Ojczyzn przy Kociele w Luborzycy i przebiegnicie pod CKiP ok.godz. 13:00 sztafeta przebiega przed CKiP w Baranwce i biegnie w stron Gminy Michaowice ok. 13:50 sztafeta opuszcza Gmin Kocmyrzw-Luborzyca.
W godzinach 12.00 - 14.00 pod Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie Luborzycy wystawa, prezentacja, rysowanie, zawody, animacja, wystp zespou tanecznego mini kocert utworw patriotycznych, zbieranie nakrtek, wkopanie drzewka.
Zapraszamy wszystkich mieszkacw Naszej Gminy.

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »