To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


Spotkanie z Orkiestrą Dętą Kosynierzy
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
24.07.2018.

W dniu 24 lipca 2018 r. w Urzędzie Gminy Kocmyrzów – Luborzyca odbyło się spotkanie przedstawicieli Orkiestry Dętej Kosynierzy z Luborzycy w składzie: pan Mateusz Kawula – Prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych „Kosynierzy”, Członkowie Zarządu Stowarzyszenia: pan Mariusz Doniec oraz pani Karolina Martinson z Wójtem Gminy panem Markiem Jamborskim oraz skarbnikiem gminy panią Kornelią Łakomy.

W trakcie spotkania omówiono kwestie związane z dalszym funkcjonowaniem i rozwojem orkiestry, również pod względem wsparcia finansowego działalności orkiestry przez gminę. Reprezentanci orkiestry przedstawili także plany dotyczące tegorocznego wyjazdu orkiestry na międzynarodowy festiwal do Hiszpanii.
Od września 2018 r. działalność rozpoczyna kolejna sekcja Młodych Kosynierów, która przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży pragnącej w przyszłości wstąpić w szeregi Orkiestry Dętej Kosynierzy. Więcej informacji o projekcie Młodzi Kosynierzy można znaleźć na stronie www.kosynierzyluborzyca.pl/mlodzikosynierzy/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »