To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


Rozmowy o inwestycjach dotyczących chodników i dróg powiatowych
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
02.05.2018.

18 kwietnia br. odbyło się spotkanie robocze dotyczące realizacji zaplanowanych na rok 2018 inwestycji drogowych,w ramach Inicjatyw Samorządowych, na terenie naszej gminy.

W spotkaniu uczestniczyli Wójt Gminy pan Marek Jamborski, członek Zarządu Powiatu Krakowskiego pan Arkadiusz Wrzoszczyk, p.o. Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Powiatu Krakowskiego pan Łukasz Wróblewski oraz Zastępca Dyrektora ZDPK pan Władysław Sitko. Podczas spotkania uznano, iż zaplanowane na bieżący rok inwestycje, związane z budową chodników przy drogach powiatowych realizowane są, na dzień dzisiejszy, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. W trakcie realizacji jest budowa chodnika przy drodze powiatowej w Baranówce. Budowa chodnika w Dojazdowie znajduje się obecnie w fazie przygotowań do rozpoczęcia postępowania przetargowego, które wyłoni wykonawcę tej inwestycji. Budowa chodników w Kocmyrzowie i Łuczycach znajdują się na etapie projektowania i pozyskiwania niezbędnych zezwoleń. W czasie prowadzonych rozmów poruszony został również temat położenia nowej nawierzchni asfaltowej na drodze powiatowej w Wilkowie.
Przedstawiciele Powiatu Krakowskiego uczestniczący w spotkaniu, zadeklarowali podjęcie wszelkich działań, które pozwolą na znalezienie koniecznych środków, a tym samym wykonanie prac na drodze powiatowej w Wilkowie. Gmina, ze swej strony zapewniła, że także wesprze ewentualną realizację tego zadania.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »