To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


"Złoty Jubileusz" w Luborzycy
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
18.04.2018.

Dnia 17 kwietnia 2018 r. w kościele parafialnym w Luborzycy odprawiona została przez proboszcza parafii księdza Tadeusza Majchera uroczysta Msza św., podczas której nastąpiło odnowienie Sakramentu Małżeństwa przez pary małżeńskie z naszej gminy, obchodzące w tym roku Jubileusz pięćdziesięciu lat pożycia małżeńskiego.

Po zakończeniu, tego wyjątkowego nabożeństwa, dalsza część uroczystości „ZŁOTYCH GODÓW” odbyła się w Domu Spotkań Rodziny Kolpinga w Luborzycy, gdzie Jubilatów powitała pani Ewelina Kałkus – Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.

Po powitaniu Wójt Gminy Kocmyrzów – Luborzyca pan Marek Jamborski udekorował Dostojnych Jubilatów honorowym „Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznanym Im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.
Naszych Jubilatów okolicznościowymi upominkami uhonorował także, obecny na tej wyjątkowej uroczystości, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego pan Wojciech Kozak oraz Przewodnicząca Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca pani Małgorzata Doniec, która wręczyła Im okolicznościowe listy gratulacyjne.
Po zakończonej uroczystości dekoracji serdeczne życzenia wraz z wyrazami szczerego uznania i szacunku złożyli Dostojnym Jubilatom pan Wojciech Kozak – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, pan Marek Jamborski – Wójt naszej Gminy oraz pani Małgorzata Doniec – Przewodnicząca Rady Gminy.

W czwartek 17 kwietnia 2018 r., tym wyjątkowym wyróżnieniem, jakim jest „Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” uhonorowani zostali Państwo:

 • Aniela i Antoni BAŚ - Dojazdów
 • Maria i Zbigniew BOGAL - Dojazdów
 • Anna i Jan BROŚ - Krzysztoforzyce
 • Teresa i Władysław DEJ - Skrzeszowice
 • Bogna i Lucjan DYS - Dojazdów
 • Apolonia i Adam JAMRÓZ - Maciejowice
 • Janina i Tadeusz JUREK – Dojazdów
 • Henryka i Józef MACHERA – Łuczyce
 • Stefania i Władysław SIKORA – Głęboka
 • Stanisława i Kazimierz SKULIK – Wola Luborzycka
 • Alina i Józef SZCZUPAK – Marszowice
 • Alicja i Henryk WRONA – Dojazdów
 • Zofia i Stanisław ZIENTARA – Łuczyce

Wszystkim Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i zadowolenia z każdego wspólnie spędzonego dnia.

Zdjęcia: Robert Adamski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »