To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


"ZŁOTY JUBILEUSZ" w Luborzycy
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
24.05.2016.

Dnia 19 maja br. w kościele parafialnym w Luborzycy odprawiona została przez księdza Tadeusza Majchera – proboszcza parafii uroczysta Msza św., w czasie której nastąpiło odnowienie Sakramentu Małżeństwa przez pary małżeńskie z naszej gminy, obchodzące w tym roku Jubileusz pięćdziesięciu lat pożycia małżeńskiego.

Po zakończeniu, tego wyjątkowego nabożeństwa, dalsza część uroczystości „ZŁOTYCH GODÓW” odbyła się w Urzędzie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca. W jej trakcie Wicewojewoda Małopolski Pan Piotr Ćwik udekorował Dostojnych Jubilatów honorowym „Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznanym Im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Z kolei Wójt naszej gminy Pan Marek Jamborski wręczył Jubilatom specjalne, okolicznościowe dyplomy gratulacyjne. Po dekoracji zarówno Pan Wicewojewoda jak i Pan Wójt złożyli Jubilatom serdeczne życzenia, a także wyrazy szczerego uznania i szacunku. Równie serdeczne życzenia naszym Jubilatom złożyła obecna na tym uroczystym spotkaniu Przewodnicząca Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Pani Małgorzata Doniec, która odczytała także skierowany do Nich przez Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Jacka Krupę uroczysty list gratulacyjny.

W czwartek 19 maja tym wyjątkowym wyróżnieniem, jakim jest „Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” uhonorowani zostali Państwo:

  • Stefania i Marian Czajka - Krzysztoforzyce
  • Maria i Rafał Nowak - Krzysztoforzyce
  • Teresa i Józef Paluch - Czulice
  • Stefania i Leonard Kuk - Dojazdów (55 rocznica ślubu)

Jubilatom składamy serdeczne gratulacje!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »