To jest archiwalna wersja strony!

Zamieszczone na niej tresci moga być zdezaktualizowane.

Aktualna strona znajduje się pod adresem:

www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl


Informacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
28.01.2015.

Mając na uwadze potrzeby mieszkańców naszej gminy, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy uprzejmie informuje, że na stronie internetowej ośrodka www.kocmyrzow-luborzyca.gopsinfo.pl utworzona została zakładka „Przekaż 1% podatku”, w której zamieszczane będą prośby mieszkańców naszej gminy o przekazanie 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego – ze wskazaniem osoby, dla której ma być przeznaczona pomoc.
Osoby zainteresowane zamieszczeniem prośby - proszone są o przesłanie na adres GOPS - gopskocmyrzow@poczta.onet.pl - e-maila z opracowaną przez siebie krótką notatką dot. osoby na rzecz której proszą o pomoc, jak również podaniem nazwy fundacji/stowarzyszenia i numeru KRS na jaki należy przesłać 1% podatku.

Wszelkie informacje w powyższej sprawie można również uzyskać telefonicznie pod numerem tel. 12 387 11 10

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »